דלתות כניסה מעוצבות

מיקומך:   גלריות תמונות > דלתות כניסה מעוצבות
ו

כוכבים בהוליווד זוכים לצעוד על שטיחים אדומים כאשר הם נכנסים לאולם כזה או אחר. אבל לא חייבים לשים שטיח אדום מתחת לרגליים או שערים חשמליים כדי ליהנות מכניסה מלכותית. בחירה מושכלת בדלת הכניסה שלכם תוכל להפוך כל כניסה ויציאה הביתה לחוויה, וכמובן גם להרשים את האורחים והמבקרים.

בניגוד לריהוט כמו כיסאות, ספות ושולחנות , דלת כניסה היא פריט שנשאר איתנו זמן רב מאוד. רוב האנשים נוהגים להחליף דלת כניסה רק בעת מעבר בית, או עריכת שיפוץ כללי. עובדה זו מעניקה חשיבות גדולה עוד יותר לבחירתה של דלת כניסה.

לדלת כניסה יש השפעה ניכרת על האווירה באזור הכניסה לבית, אנו מציעים ללקוחות שלנו להתאים את דלת הכניסה לחזון העיצובי הכולל שלהם. באמצעות בחירה של ידיות, משקופים ואלמנטים עיצוביים נוספים, לצד כמובן בחירת החומר ממנו עשויה הדלת והצבע שלה, ניתן לייצר מגוון רחב מאוד של דלתות. השקעה בעיצובה של דלת מעוצבת בהתאמה אישית תאפשר לכם להביא לידי ביטוי את האמירה האישית שלכם, וליצור חווית כניסה ייחודית.

ישנם סגנונות עיצוב רבים של דלתות כניסה: החל מסגנון קלאסי, דרך הסגנון המודרני, ועד לסגנון אקלקטי – שמשלב בין אלמנטים שונים. דלת כניסה מעוצבת תאפשר לכם לאפיין את בית המגורים שלכם – החל מן הצעד הראשון. אם תשתמשו בדלת כניסה מעוצבת, תוכלו לאפשר למבקרים שלכם להתרשם מכם ולחוש את אישיותכם המיוחדת, אפילו מבלי להיכנס אל תוך הבית. שימוש בדלת כניסה מעוצבת חותם את עיצוב הבית כולו, ומעניק לו אחידות. דלת כניסה מעוצבת תשווה לחלל המגורים שלכם מראה יוקרתי, עדכני, אופנתי ומושקע.

 אנו מתמחים בייצור ועיצוב דלתות כניסה בהתאמה אישית – ביחד אתכם, נייצר דלת כניסה מרשימה, בטוחה והעיקר – כזו שתתאים בדיוק לכם. אנחנו מבטיחים להשתדל להגשים את כל החלומות והפנטזיות העיצוביות שלכם – כדי לייצר עבורכם את דלת הכניסה המושלמת, דלת כניסה שתגרום לכם לרצות להיכנס ולצאת מהבית בלי הפסקה. בקרו אותנו באולמות התצוגה שלנו ונצא ביחד לדלת חדשה!

דלתות כניסה 

דגם גלר לוטוס

דלתות כניסה 
דגם גלר פרח

דלתות כניסה מעוצבות

דלתות כניסה הן האזור הראשון עמו נפגשים המבקרים בביתנו, והן אשר יותירו בעיני האורחים את הרושם הראשוני והחשוב ביותר בבחינת הבית. בחירת דלתות כניסה בתקופה הנוכחית היא עניין לא פשוט, היות ובשוק קיים מספר לא מבוטל של יצרניות דלתות כניסה מסוגים שונים ומחומרים שונים.

אם כן, מה הם הקווים המנחים בבחירת דלתות כניסה והתאמתן לביתנו? האם בחירת דלתות כניסה צריכה להסתמך על מראית עין בלבד, כאשר היצרנים מציעיםדלתות מעוצבות וייחודיות המפתות את הקונה? בחירה נכונה של דלתות כניסה כרוכה בשקילת פרמטרים רבים, החל מבטיחות הדלתות, חומרי הגלם אשר שימשו את היצרנים בבניית הדלת, איכות החומרים ועמידותם בפני תנאי מזג האוויר הסביבתיים, וכלה בעיצוב.

חומרים המשמשים יצרנים בעיצוב דלתות כניסה | דלתות מעוצבות

החומרים העיקריים המשמשים את היצרנים בבנייה ועיצוב של דלתות כניסה הם עץ ופלדה. דלתות כניסה מפלדה, הן הדלתות הנפוצות ביותר, שכן בסוג זה של דלתות כניסה נלקח בחשבון באופן בלתי מתפשר נושא הביטחון וההגנה על דיירי הבית.יחד עם זאת דלתות כניסה עשויות פלדה היו ועודם הבחירה היוקרתית והאיכותית ביותר. ייצור דלתות כניסה במרכז מפלדה מתבצע על ידי הצמדה של לוחות פלדה מגולוונת, אשר עברו תהליכים של חיתוך וכיפוף בכדי להתאים לצורת הדלת.

בין לוחות הפלדה מקובל להטמיע חומרי בידוד מסוגים שונים, המאפשרים בידוד תרמי מפני מזג האוויר השורר בחוץ וכן בידוד אקוסטי. בסיום תהליך הבנייה של דלתות כניסה העשויות פלדה, מתבצע ציפוי חיצוני על גבי הדלתות, ובשלב זה נכנס תפקידו של העיצוב על רבדיו השונים, צבעי הדלת, צורת הגימור, שימוש בחומרים השונים בציפוי הדלתות וכדומה.

דלתות כניסה העשויות עץ, עשויות על פי רוב עץ גושני, ותהליך הייצור שלהן הוא ארוך ויקר במיוחד. השימוש הנפוץ לעץ בייצור דלתות הוא בדרך כלל לדלתות הפנימיות של הבית, ייצור של דלתות כניסה מעץ הוא תהליך אומנותי, מתחילתו ועד סופו.

תהליך הייצור מתחיל למעשה בגילוף וחיתוך של גושי עץ גולמיים, המשמשים את הנגר האומן בעשייתה של הדלת. עובדה זו, מאפשרת ליצור דלתות כניסה בגדלים ובצורות שונות, ייחודיות למראה ומגוונות. החומרים המשולבים בתהליך של ייצור דלתות כניסה בצפון מעץ כוללים אריחי זכוכית, סרטי אלומיניום ומתכות עמידות אחרות, רשתות ברזל ואלמנטים נוספים אשר תפקידם להעניק לדלתות מראה ייחודי ומקורי.

לסיכום, יצרניות דלתות כניסה המייצרות דלתות כניסה בשיטת קווי ייצור, עוסקות על פי רוב בתכנון ייצור והפצה של דלתות כניסה המבוססות על השימוש בפלדה, שכן עבור מרבית הצרכנים הביטחון הוא הנושא המוביל את בחירתן של דלתות כניסה לבתיהם. יחד עם זאת, בכדי להעניק למבנים ייחודיים המתאפיינים בקווים יוקרתיים מראה משלים, ובכדי להתאים את דלתות הכניסה למראה הכללי ולקו העיצוב המנחה של המבנה, ללא ספק הבחירה בסוגי דלתות כניסה העשויות פלדה היא הבחירה המתאימה.

GLR כפולה  

דגם גלר כנף וחצי

דלתות כניסה 

דגם 8003 בידודית

TM-DOOR 

כנף וחצי TM לחמן

TM ברונזה 

דגם TM

ddoors 

דלת וחצי גלר רובס

glr 

דגם גלר

tm tm 

דגם TM סיגלוביץ

tm n 

סיגלוביץ דלת וחצי

דלתות כניסה בצפון 

RV לוטוס

דלת כניסה 

דלת ויחידת צד קבועה קצרין דגם גלר

 

דלתות כניסה מעוצבות 

RV LOTOS

 

דלתות כניסה 

PANORAMA דגם

דלתות כניסה הייטק 

דגם הייטק זכוכית

בעבר מגוון הדלתות הן מבחינת עיצוב והן מבחינת חומר היה מצומצם למדי הרי שכיום ניתן למצוא מגוון דלתות רחב המתפרש על קשת רחבה של סגנונות חומרים ואיבזורים, לכאורה דלת כניסה לבית היא אלמנט פשוט למדי ומורכב ממשקוף וכנף אחת או שתי כנפיים אך על בסיס נתון זה יכולים להירקם שילובים מורכבים מאוד..


בשנים האחרונות אנו חווים גידול מרשים בהיצע הדלתות בשימושיהן השונים מה שפותח אפשרויות חדשות ורבות לעיצוב הבית, דלתות הבית שלכם יכולות להיות בצבעים מעניינים אביזר שמתמזג עם הקירות או כזה שצליל טריקתו חרישי ועדין
דלת הכניסה יכולה לספר עליכם לא פחות מן השלט "כאן חיים באושר משפחת" אביגדורי" , אם החלום שלכם הוא טירה באירופה , תוכלו לבחור בדלת כניסה מסיבית וגבוהה שתייצר את האשליה, לפחות עד שתפתחו אותה ותחשפו למציאות היומיומית שלכם..

 

 

דלתות כניסה פרוייקטים לחץ כאן

 

       96-80 
       9690
      

.
.

ddoors 

דגם גלר +דלת רשת

ddoors 

דלת ויטארז' כנף וחצי

 

ddoors 

דלת וחצי יווני ללא צוהר

 

dors 

דלת יווני כנרת

גלר שמנת 

דלת גלר דגניה

 

9516 

דלת ויטראז'

9581 

דלת וחצי ויטראז'

9565

דלת וחצי 9656 נפחות

 
 דף הבית
 אודות
 חידוש דלתות
 דלתות חוץ וכניסה
 דלתות פנים
 טיפים
 משקופים
 פירזול
 מבצעים והנחות
 שאלות ותשובות
 בין לקוחותינו
 צור קשר
עיצוב ודלת  אולם תצוגה ומשרד ראשי קיבוץ מעגן עמק הירדן      בהנהלת רוני אסייג     טל': 050-5555545 / 054-6888561   טלפון: 04-6654810
קידום אתרים | עיצוב אתרים