דלתות כניסה מעוצבות

מיקומך:   גלריות תמונות > דלתות כניסה מעוצבות

 

יש לך רעיון..בואי ועצבי יחד איתנו את דלת הכניסה שלך

הכניסה לבית יוצרת את הרושם הראשוני שאורח פוגש כאשר הוא נכנס אליכם הביתה וכבר מהרגע הראשון גורמת לתחושה נעימה.דלתות כניסה עיצוב ודלת 
דלתות כניסה 
דלתות מעוצבות 
דלתות כניסה 
דלתות מעוצבות 

 

דלתות מעוצבות

עיצוב הבית הוא תהליך מורכב, הדורש התערבות מקצועית ומבוסס על טעם אישי. בתהליך עיצוב הבית, אנו נדרשים לבחור בקפידה את האביזרים והפרזולים השונים, ארונות המטבח, הריהוט, סגנון המרצפות צבעי הקירות, אביזרי התאורה ועוד, אך בכדי להעניק לבית את הגימור המושלם, יש צורך בבחירת דלתות מעוצבות ואיכותיות, להן תפקיד חיוני בדרך אל עיצוב מושלם של חלל הבית, חדרי השינה והכניסה. דלתות מעוצבות הן דלתות בעלות אופי ייחודי, מבית היוצר של מעצבי דלתות המתמחים בעיצוב של דלתות לפנים הבית, ובעיצוב של דלתות כניסה.

דלתות מעוצבות – דלתות פנים

הסטנדרט המוצע על ידי קבלני הבנייה בארץ לדלתות הפנים, הוא סטנדרט נמוך למדי, וגם כאשר מציע הקבלן סטנדרט גבוה, יהיו דלתות הפנים דלתות באיכות גבוהה, אך בפירוש לא דלתות מעוצבות. שילוב של דלתות מעוצבות בחדרי השינה, מעניק לחדרי השינה, למסדרונות ולאופי הכללי של הבית את המראה המושלם, וזאת בהתאמה כמובן לסגנון הריהוט וצבעיו, וכן בהתאמה אישית לצבעי הקירות ואופיו וסגנונו האישי של הבית בו יותקנו דלתות מעוצבות.

דלתות מעוצבות המשמשות כדלתות פנים, יעוצבו תוך שימוש בחומרים המתאימים אשר יעניקו להן עמידות בפני מים עמם הדלתות באות במגע במהלך שטיפת הרצפות בחדרים ובמסדרונות, וכן יאפשרו ניקוי קל ומהיר מלכלוך אשר מצטבר על גביהן במהלך השימוש ומגע ידיים. החומר המקובל ביותר לשימוש בעת בניית דלתות מעוצבות הוא עץ, יחד עם זאת ניתן לשלב ביצירת דלתות מעוצבות אל תוך העץ אריחי זכוכית חלבית, או להשתמש בעץ בגוונים שונים אשר יעניקו לדלתות מראה ייחודי.

נושא נוסף עליו יש לתת את הדעת בבחירת דלתות מעוצבות אשר ישמשו את דלתות הפנים בבית, הן ידיות הדלתות, כאשר ההמלצה היא כמובן בבחירת ידיות איכותיות אשר ישמשו את הדלתות לארוך זמן, ויתאפיינו בתוחלת חיים ארוכה. השקעה בבחירת דלתות מעוצבות העשויות חומרים איכותיים ומשולבות בידיות איכותיות, יבטיחו הנאה לאורך זמן מהתוצרת, פתיחה וסגירה חלקה, ומראה עיצוב מושלם.

דלתות מעוצבות – דלתות כניסה

בחירת דלתות מעוצבות המשמשות את כניסת הבית מצריך שיקול דעת והתאמה אישית לסגנון הבית וקומת הכניסה, כאשר התאמה של דלתות מעוצבות לבתים צמודי קרקע או דירות בבניין שונה בתכלית. התאמת דלתות מעוצבות המשמשות כדלתות כניסה בבתים צמודי קרקע מאפשרת בחירת דלתות בגדלים לא שגרתיים, התאמה אישית של הדלתות למראה המבנה הכללי, וכן ייצור של הדלתות בחומרים שונים על פי בחירתו של המעצב, הקבלן או בעל הדירה.

בחירת דלתות מעוצבות כדלתות כניסה לדירות בבניינים, מחייבת היצמדות לגדלים סטנדרטיים, יחד עם זאת מאפשרת בחירה ממגוון קטלוגים של דלתות מעוצבות בנויות מראש, ובכך לחסוך בעלויות של יצירת דלתות בהתאמה אישית.
דלתות כניסה בצפון 
דלתות כניסה 
דלתות כניסה 
דלתות כניסה 

דלתות מעוצבות 
מכל נקודת מבט כל הדרכים מובילות את הדלת העוצמתית שלפניך. מבנה הפלדה המוצק שלה האוחז בתוכו חלונות טריפלקס ולצידם ידית פתיחה מרשימה, יוצרים דלת כניסה השמורה לקיסרים בלבד. הדלת משדרת תחושת ביטחון יוקרתית לכל מי שעומד במפתנה .
דלתות מעוצבות 
דלתות כניסה מעוצבות 
דלתות כניסה 
עיצוב ודלת מעגן 
ישנם סגנונות עיצוב רבים של דלתות כניסה: החל מסגנון קלאסי, דרך הסגנון המודרני, ועד לסגנון אקלקטי – שמשלב בין אלמנטים שונים. דלת כניסה מעוצבת תאפשר לכם לאפיין את בית המגורים שלכם – החל מן הצעד הראשון. אם תשתמשו בדלת כניסה מעוצבת, תוכלו לאפשר למבקרים שלכם להתרשם מכם ולחוש את אישיותכם המיוחדת, אפילו מבלי להיכנס אל תוך הבית. שימוש בדלת כניסה מעוצבת חותם את עיצוב הבית כולו, ומעניק לו אחידות. דלת כניסה מעוצבת תשווה לחלל המגורים שלכם מראה יוקרתי, עדכני, אופנתי ומושקע.

דלתות כניסה  
דלתות מעוצבות 
דלתות כניסה מעוצבות 
דלתות כניסה מעגן 
דלתות מעוצבות 
דלתות כניסה 
דלתות כניסה 
דלתות מעוצבות אונליין 
דלתות כניסה בצפון 
דלתות מעוצבות 
דלתות כניסה - תמונות
 
 דף הבית
 אודות
 חידוש דלתות
 דלתות חוץ וכניסה
 דלתות פנים
 טיפים
 משקופים
 פירזול
 מבצעים והנחות
 שאלות ותשובות
 בין לקוחותינו
 צור קשר
עיצוב ודלת  אולם תצוגה ומשרד ראשי קיבוץ מעגן עמק הירדן      בהנהלת רוני אסייג     טל': 050-5555545 / 054-6888561   טלפון: 04-6654810
קידום אתרים | עיצוב אתרים